Štěňata/puppies

Vykročili jsme do roku 2022. "Holky" jsou zdravé, v pořádku, Týna bude mít v květnu 12 let, do věku "veteránů" vstoupila Amálka. Obě však jen věkem, ale rozhodně ne vitalitou a hravostí. Goldy má po roce štěňátka, 18.prosince se nám narodil 1 pejsek a 4 fenky. Porod opět rychlý a bez jakýchkoli komplikací, pěkné porodní váhy. Jedna fenka je k rezervaci pro vážného zájemce. Požaduji výborné podmínky a aktivní majitele. 

29.11.2018 Goldy porodila bez problémů sedm štěňat, všechna silná a velmi vyrovnaná.
LITTER "H" - born on November 29th. We have 2 males and 5 females.

Svátky velikonoční jsou tu a štěňátka mají dva týdny. Už koukají na svět, začínají spolupracovat při přikrmování i když od maminky je to prostě nejlepší. 

Máme štěňátka !!! Amálce se "na Josefa" - 19. března narodilo 9 štěnat (5 psů a 4 fenky). Porod byl bezproblémový a rychlý. Za 3,5 hodiny bylo 9 kousků na světě ! Na tak početný vrh byly porodní váhy standardní, jen dva pejskové jsou drobnější. Nyní mají týden a všechna se mají k světu a přibývají. Máme připraveno vše také na umělý odchov, ale nějak nemají zájem. Štěňátka jsou po celý den pod dohledem a Amálce podstrojujeme jak se dá (kuřecí vývar s masem, játra s rýží, pangamin, tvaroh - glukopur - žloutky, kvalitní granule pro kojící feny....) . Jména :
PSI - Gassidy, Gaston, Geret, Goliáš, Griffin, FENY - Gábi, Ginger, Glorie, Gwendy.
Vkládám pár fotek během porodu, těsně po porodu a 3. den. Na fotkách ještě nejsou označená, poněvadž rozdíly byly zřejmé (pohlaví, barva, velikost). Nyní mají již všechna štěňata mašličky,poněvadž rozdíly se minimalizují a musíme mít přehled.
Nezadaní jsou ještě dva pejskové.

Jsme 2 kluci a 4 holky, narodili jsme se 23.listopadu 2017. Máme velkou chuť do života, chutná nám a mamka "Týna" se o nás vzorně stará.
A jak se jmenujeme ? FANTOME (Tomík) , FILOU, FANTASIE, FEBEE, FIONA, FLORIA.V sobotu jsme měli návštěvní den..... Kromě některých nových majitelů se na štěňátka, kterým je 6 týdnů, přijeli podívat také majitelé taťky - Xamu El Aureus Ytaner. Právě jim patří obrovské díky za fotografie, které u nás nafotili a poskytli mi je k uveřejnění.